تو رویایش را بباف خودش اتفاق می افتد!

Dream it See it happen
یکی از باور های من که طی این چند ماه گذشته بهش اعتقاد راسخ پیدا کردم اینه اگه چیزی رو میخوای کافیه خودتو توی اون مرحله از زمان تصور کنی که به خواستت رسیدی. همین کار کافیه تا یک موج انرژی قوی به عمق دل کیهان بفرستی و بگی که چی میخوای! شاید به نظر کاملا مسخره بیاد اما کافیه یکم به دور و اطراف نگاه کنین تا ببینین این ایده/فرضیه یا هر چیزی که بخواین اسمشو بذارین کاملا منطقیه…

یه فلش بک میزنم به سالی که میخواستم کنکور بدم. پیش دانشگاهی بودم و حسابی مشغول تست زدن و خوندن درسای بیهوده! صبح که چشممو باز میکردم کوله ی پر از کتابمو مینداختم روی پیشتم و به سمت خونه ی کنکوری میرفتم که نصف موهامو اونجا از دست دادم! تا نزدیکای شب کارم همین بود که تست بزنم و نکته های ریز و درشت لای کتابارو درک کنم…

بگذریم این تیکه ش مهم نیست. مهم اینجاست که من اون سال علاقه ی شدیدی به فیزیک پیدا کرده بودم. اونقدر شدید که گاهی وسط خوندن عربی یا دینی فکرم میرفت سمت مکانیک کوانتوم و درهم تنیدگی هاش! واسه یه بچه ی کنکوری این حرفا خیلی سنگین بود اما اونقدر علاقه داشتم که حتا اگه نمیفهمیدم بازم دوست داشتم که راجع بهشون بخونم. همین باعث شده بود که من راجع به خیلی از قانونای جذاب فیزیک کلی اطلاعات داشته باشم و خیلی ناخودآگاه ازشون توی زندگی استفاده کنم. یاد گرفته بودم اگه چیزیو بخوام باید اول خیلی صریح و روشن با خودم درمیون بذارمش. در واقع یاد گرفته بودم با خودم تعارف نداشته باشم. همین موضوع باعث میشد که با تمرکز بیشتری روی هدفم کار کنم. همین تمرکز این بستر رو فراهم میکرد که من خیلی راحت تر از اونچیزی که فکرشو میکردم به خواستم برسم. در واقع این یه چیزی تو مایه های قانون جذب محسوب میشد.(قانون جذب چیه؟)

حقیقت امر اینه که خیلی از ماها از این قانون بصورت ناخودآگاه استفاده میکنیم و ازش بی خبریم. اما اگه بدونیم چه قدرتی پشت این قانون هست اینقدر ساده از کنارش رد نمیشدیم!

همه ی این داستانا رو گفتم تا برسم به اینجا: اگه چیزی رو میخوای که برات ارزش داره، اگه برای آیندت هدف داری یا هزار چیز دیگه بجای اینکه کنج ذهنت خیال بافی کنی که اگه بشه چی میشه، خودتو موقعه ای تصور کن که بهش رسیدی. با خودت رو راست باش و برای رسیدن بهش هرکار میدونی بکن. یه وقت برداشت نکنی که قانون جذب یعنی من میخوام یک دولوپر فول استک بشم و صبح تا شب با گیم زدن به این خواستم میرسم همینقدر کافیه که فکر فول استک شدن تو ذهنم داشته باشم و کائنات بقیه کارو برام انجام میده!!! این به هیچ وجه مفهوم قانون جذب نیست.

برایان تریسی توی رژیم ذهنی ۲۱ روزه اش دقیقا از مفهوم قانون جذب استفاده میکنه و ادعا میکنه که درصدی از تمام افرادی که برنامه رو قدم به قدم اجرا کردن در کمتر از ۳۰ روز به درآمدی دو برابر بیشتر از قبل رسیدن!

قانون جذب میگه زندگی شما تنها از دو چیز تشکیل شده، چیزهای مثبت و چیزهای منفی. حالا انتخاب با شماست؛ روی هر بخش بیشتر سرمایه گذاری کنین همون بخش براتون نتیجه بخش خواهد بود. اما قبل از اینکه بخواین تصمیمی بگیرین بذارین چندتا سوال ازتون بپرسم.

  • تا حالا دیدین یک بنده خدایی بگه من هربار دلار میخرم قیمتش افت میکنه و همین که میخره کلی ضرر میکنه؟
  • یا تا حالا دقت کردین توی کلاس به خودتون میگین خدا کنه استاد از من نپرسه و همون لحظه استاد اسم شما رو میگه؟!

ازین مثالا خیلی زیاده فقط خواستم بگم قانون جذب خیلی قوی تر از اون چیزیه که من و شما فکر میکنیم. یه بار تست کنین. مطمئن باشین جواب میده!

1 دیدگاه در “تو رویایش را بباف خودش اتفاق می افتد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *